Praca

1) POŚREDNIK w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Jesteś aktywnym pośrednikiem z minimum rocznym doświadczeniem ?

Działasz w innej branży handlowej w której czujesz się już wypalony ?

Nie satysfakcjonują cię twoje zarobki, brak ci motywacji lub atmosfera pracy cię przytłacza?

Mamy propozycje dla ciebie !!

Poszukujemy osób :

  • z minimum rocznym doświadczeniem w branży nieruchomości lub sprzedaży
  • szybko nawiązujących kontakty
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • posiadających umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • dobrze zorganizowanych, efektywnie zarządzających czasem
  • kierujących się etyka zawodową

Skontaktuj się z nami !!!

tel : 516-020- 856

2) ASYSTENT POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Obowiązki:

  • prezentacja nieruchomości
  • obsługa transakcji
  • prowadzenie aktywnych działań w celu pozyskiwania klientów
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy

Kwalifikacje:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy z klientem
  • Przedsiębiorczość, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów oraz usług
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, aparat cyfrowy
  • program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy pośrednika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • możliwość pracy w dynamicznym, prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole

Oferujemy merytoryczne przygotowanie. Nie znasz rynku nieruchomości, przekażemy Ci niezbędną wiedzę w tym zakresie.Jeżeli jesteś osobą aktywną, nie bojącą się wyzwań, zorientowaną na sukces, lubisz samodzielność i niezależność w pracy, wybrana oferta będzie dla ciebie idealna.

Wyślij aplikacje na biuro@poznanskie-nieruchomosci.com